Vězenská poradna

NÁVŠTĚVA BLÍZKÝCH, TELEFONOVÁNÍ A SKYPE U ODSOUZENÝCH (aktuálně k 20.3.2021)

Zákaz návštěv ve věznicích stále trvá. Vězněné osoby kvůli protiepidemickým opatřením neměli možnost své rodiny osobně vidět a setkat se s nimi už téměř rok. ZRUŠENÉ NÁVŠTĚVY jim alespoň částečně vynahrazují prodloužené telefonické nebo online hovory.

JAK JE TO S TELEFONOVÁNÍM A KOMUNIKACÍ PŘES SKYPE U ODSOUZENÝCH?

V současné době je ve výkonu trestu standardně stanoveno telefonování na 30 min./denně a hovory přes Skype na 20 min./ týdně.

INFORMACE K NÁVŠTĚVÁM:

Návštěvy jsou zakázány od začátku vyhlášení nouzového stavu z důvodu možného šíření nákazy koranaviru ve věznicích. Výjimku z tohoto mimořádného opatření může udělit ministryně spravedlnosti. Můžete také využít našeho poradce a požádat jej o sepsání specifické ŽÁDOSTI O VÝJIMKU. Popište svůj problém a poradce vám zašle nabídku cenové kalkulace za službu, kterou požadujete. Požádejte vyplněním formuláře zde https://vezenskaporadna.cz/pro-klienty-do-jejichz-zivota-zasahlo-vezneni/

POTŘEBUJETE PORADIT?

V případě Vašeho zájmu o informace ohledně této problematiky, kontaktujte poradce prostřednictvím formuláře na https://vezenskaporadna.cz/pro-klienty-do-jejichz-zivota…/ Jedná se o placenou poradenskou službu. Do formuláře popište svůj problém a poradce vám zašle nabídku cenové kalkulace za službu, kterou požadujete.

Nabízíme také další služby konzultace s poradcem: telefonické poradenství nebo osobní schůzka/y za stanovených podmínek uvedených na www.vezenskaporadna.cz .

Vaše Vězeňská poradna