Vězenská poradna

Pro ostatní klienty – organizace, studenti

jsou určené

Individuální poradenství jednorázové (organizace/student) (1x setkání s poradcem) je základní poradenství, které je poskytováno v délce 60 minut (nebo dle vašeho požadavku), probíhá na určeném konzultačním místě, ve stanovém čase.

K této službě  obdržíte zdarma 1 výtisk knihy Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujete vědět o životě za mřížemi, jako propagační materiál.

Cena: kalkulace vám bude zaslána

Napište nám:

Mám zájem o službu: Individuální poradenství jednorázové (organizace/student)


(pole označená * jsou povinná)

Individuální poradenství dlouhodobější (organizace/student) je definováno jako poradenství na sebe navazující, zejména v souvislosti s řešením dlouhodobé problematiky.

Schůzka je v délce 90 minut jedenkrát v týdnu (čas a termín dle dohody), cena bude součástí kalkulace požadovaných služeb, platba za tuto formu poradenství probíhá měsíčně, částka je splatná zpravidla do konce aktuálního měsíce na následující měsíc. Četnost setkání této poradenské služby lze rozšířit dle individuálních potřeb klienta.

K této službě obdržíte zdarma 1 výtisk knihy Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujete vědět o životě za mřížemi, jako propagační materiál.

Napište nám:


Mám zájem o službu: Individuální poradenství dlouhodobější (organizace/student)


(pole označená * jsou povinná)

Skupinové poradenství je definováno jako akce, která probíhá v určených prostorách pro více osob v jeden časový úsek. Akce je standardně určena pro maximální počet 10 osob. Seminář je v délce 120 minut, formou přednášky, dále s možností odpovědí na dotazy účastníků.

Po uhrazení částky (prostřednictvím našeho formuláře) za seminář je objednavatel semináře kontaktován naším poradcem, kdy je domluven přesný termín a místo konání semináře.  Poradce jedná výhradně s objednavatelem, objednavatel se zavazuje informovat jednotlivé účastníky semináře o organizaci celé akce.

Cena za akci: kalkulace bude zaslána objednavateli

V ceně je zahrnuta cena 120 minutová přednáška z oblasti vězeňské problematiky, včetně možností dotazů ze strany účastníků. Každý účastník semináře obdrží zdarma 1 výtisk knihy Manuál pro vězně aneb vše, co potřebujete vědět o životě za mřížemi, jako propagační materiál.

V případě zájmu o účast vyššího počtu osob lze upravit podmínky dle dohody.

Napište nám:

Mám zájem o službu: Skupinové poradenství


(pole označená * jsou povinná)

Telefonické poradenství (organizace/student) probíhá formou, kdy po splnění daných podmínek náš poradce kontaktuje svého klienta. 

Telefonický kontakt je uskutečněn v trvání 20 minut. Po odeslání formuláře budete kontaktováni našim poradcem, který si s vámi dohodne přesný termín telefonického kontaktu v souvislosti s poradenstvím, a dále vám sdělí způsob uhrazení platby za tuto službu.

Po uhrazení vaší platby za tuto službu na účet č. 670100-2216746660/6210
(bankovní spojení: mBank S.A), proběhne telefonická poradenská činnost, v předem dohodnutém termínu.

Cena: 500 Kč (neplátce DPH)

V ceně je zahrnut 20 minutový telefonní hovor, při kterém poradce provádí konzultaci se svým klientem. Po uplynutí stanoveného času dochází k přerušení telefonního hovoru.

Aby proběhlo telefonické poradenství v pořádku, doporučujeme vám zdržovat se v dohodnutém termínu na klidném místě. Pro bezproblémový průběh hovoru je důležité, aby si klient vytvořil klidné prostředí – aby hovor nebyl nikým rušen, byl pro obě strany srozumitelný, aby bylo možné zajistit optimální podmínky pro diskusi.

Napište nám:

Mám zájem o službu: Telefonické poradenství (organizace/student)


(pole označená * jsou povinná)