Vězenská poradna

Zahájili jsme spolupráci s Balíčenkou

Vězeňská poradna zahájila spolupráci s Balíčenkou (https://balicenka.cz/) ve věci vzájemné propagace za účelem podpory nabízených služeb a zboží.

JAKÉ JSOU VÝHODY SPOLUPRÁCE?

Na našich internetových stránkách https://vezenskaporadna.cz/spolupracujeme/ máte nyní možnost kliknout na logo Balíčenky a tak se přímo propojit na jejich stránky. Stejně tak můžete zobrazit portál Vězeňské poradny přes odkaz našeho loga na stránkách Balíčenky  https://balicenka.cz/spolupracujeme/. Věříme, že tyto nové možnosti snadného zobrazení z obou webových stránek pro Vás budou co nejvíce pohodlné.

CO JE BALÍČENKA?

Balíčenka je e-shop, který vám z pohodlí domova pomůže zaslat balík nebo kilovku do vězení. Specializuje se na zboží a výrobky, které je možno bezpečně zasílat do věznic. Ohlídá za vás, co je možné zaslat, v jakém množství, a rychle a přesně vše doručí vámi vybrané osobě.

Zasílání balíku je jednou z mála možností, jak osobám omezeným na svobodě usnadnit a zpříjemnit stávající situaci. To však podléhá docela přísným podmínkám.

Balíčenka nabízí zaslat 3 druhy zásilek:

  • nárokový balík
  • hygienický balík
  • kilovku

Jednoduše si na https://balicenka.cz/ vyberete ze 3 druhů zásilek, vyberte si zboží a Balíčenka zajistí odeslání balíčku nebo kilovky přímo do vězení.

BALÍČENKA MÁ SVÉ VÝHODY

  • nemusíte nikam docházet a fyzicky nakupovat žádné zboží
  • Balíčenka ohlídá celkovou hmotnost balíčku
  • nemusíte řešit odeslání balíčku pomocí poštovního úřadu
  • v době opatření proti COVID-19 je tato služba zcela jedinečná.

BALÍČENKU ZAJÍMÁ VÁŠ NÁZOR

Pokud jste na Balíčence nenašli zboží, které jste hledali, napište si o jeho doplnění zde https://balicenka.cz/poptavka/. Balíčenka zboží zajistí a doplní do svého sortimentu.

VĚZEŇSKÁ PORADNA SLUŽBY BALÍŽENKY DOPORUČUJE.

Balíčenka vám může pomoci usnadnit život při zasílání balíčků a kilovek do vězení.

Závěrem vám děkujeme za přízeň a využívání našich poradenských služeb. Přejeme vám všem v této náročné době hodně zdraví, pevné nervy a optimismus. Jsme tu pro vás a spolu to zvládneme.

Vaše Vězeňská poradna